Przeskok

23:43

Przeskok ze studenckiego życia w dorosłość wymaga sporego rozbiegu. Trzeba zająć się wieloma rzeczami: rodzina, praca i własne miejsce na świecie ;).
To priorytety, które pochłaniają człowieka bez reszty. Jak do tej pory wszystko jest na dobrej drodze. Nasza firma ruszyła już ze stroną  i facebookiem Zapraszamy ;) Kto by pomyślał, że założymy własne biuro architektoniczne? Pracy jest dużo, ale nie narzekamy bo każdy projekt to nowa historia i wyzwanie.Co do własnego miejsca na ziemi- kupiliśmy małe mieszkanko w Gdańsku na Biskupiej Górce ( wspominałam o Górce tutaj ) Mieszkanie znajduje się w starej kamienicy, a remont w starym budownictwie to wielka walka z czasem, finansami i prawami fizyki (problem typu: dlaczego ten tynk ciągle pęka?) To małe mieszkanko to spełnienie moich wyobrażeń o pierwszym własnym lokum. Zupełna swoboda twórcza przy projekcie wnętrza! Ok, trochę ograniczają mnie pieniądze i mina mojego narzeczonego gdy wspominam o turkusowych podłogach.
Zdjęcia poniżej to inspiracje do wystroju naszego nowego mieszkanka via (wprawne oko zauważy, że ostatnie zdjęcie to stan istniejący ;)
You Might Also Like

1 komentarze

Subscribe