Wiejski dom w Prowansji

19:27

Znów zakochałam się w pewnym domu. Czysto platonicznie i na odległość, więc to miłość skazana na niespełnienie. Choć kto wie? Kto wie? Może ten styl, ten wdzięk, tą lekkość uda mi się kiedyś wprowadzić i tu?
Piękny dom należy do Angielki - Josephine Ryan. Ona sama opisuje charakter wnętrz jako połączenie nowoczesności, wiejskości i ekstrawagancji. O to ostatnie nie trudno kiedy prowadzi się sklep z antykami. Josephine wypełniła dom pięknymi, prostymi meblami i dziełami sztuki ze swojego antykwariatu. Ma genialne wyczucie.
Więcej o domu można dowiedzieć się tu.


You Might Also Like

6 komentarze

 1. podoba mi się, zwłaszcza kuchnia z tymi surowymi ścianami i podłogami (uwielbiam ;)i łazienka, z jadalni bym się tego zielonego dinozaura pozbyła :), pocieszające, że wnętrza chyba nawet niższe niż u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najbardziej podoba mi się właśnie prostota i surowość rozwiązań;) Dinozaur jest tu chyba tym "ekstrawaganckim" elementem;) Co kto lubi;)

   Usuń
  2. mnie też, tylko to się pewnie sprawdza w cieplejszym klimacie: Francja, Włochy, szkoda...może będziesz pionierem, mnie się taki marzy, ale póki co musi wystarczyć mieszkanie ;)

   Usuń
 2. Te świeczniki namalowały charakter całego wnętrza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Surowo, ale romantycznie - podoba mi się zwłaszcza kuchnia - belki i podłoga - rewelacja!

  OdpowiedzUsuń

Subscribe